Email Marketing Sosyal Medya | Sabuni Bitkisel Doğal Sabunları

Sosyal Medya

Sabuni Bitkisel Doğal Sabunlarına ait ürünler, haberler, etkinlik ve duyurularını Facebook, Twitter gibi sosyal medya bağlantılarımız üzerinden de takip edebilirsiniz.

Facebook Sayfamız için ağağıdaki Facebook logosuna tıklayınız:

Facebook Adresimiz:

http://www.facebook.com/pages/Sabuni-Bitkisel-Dogal-Sabun/116697245072486

Bizi Twitter’dan takip etmek için aşağıdaki Twitter logosuna tıklayınız:

Twitter Adresimiz:

http://www.twitter.com/BirkanSunar

Ayrıca, YouTube Video kanalımızda yayınlanan videolarımızı da izleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki YouTube logosuna tıklayınız.

You Tube Adresimiz:

http://www.youtube.com/dogalsabun

www.sabunkursu.com

Sabun yapımına yönelik atölye çalışmalarımızı, hobi kursları ve haberlerimizi www.sabunkursu.com adresinde yayınlamaktayız. Kişisel ve kurumsal çalışmalarımız devam ediyor. Bize e-posta göndererek çalışmalarımız, kurs tarihlerimiz ve diğer tüm ayrıntılar hakkında bilgi alabilirsiniz. e-Posta göndermek için buraya tıklayınız.

Sabun kursu ve atölye çalışmalarımızı kreş ve anaokulları da kurumsal olarak katılıyorlar. Arzu ederseniz, bireysel çalışmalarımıza çocuklarınızla birlikte katılabilir, birlikte doğal sabun üretebilir ve nitelikli bir paylaşım yaşayabilirsiniz. Kurslarımız sırasında ürettiğiniz sabunlar size ait olacak.

www.birkansunar.com

BS-yoga-intro

Birkan Sunar, Yoga Eğitmeni olarak Yoga çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıntılı bilgi almak veya yoga stüdyomuzda çalışmalara katılmak için lütfen buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir