Sepetinizde Şuanda ( 0 ) Ürün Bulunmaktadır.

Sepetinize gitmek İçin Tıklayın.


Papatya Banyo Floş Set
Fiyatı : 18.00 TL
Ürün Açıklaması
Duru ve yumuşak bir temizlik için E vitamini açısından zengin Papatya ile cildinizi rahatlatın. Yüz bakımı için  ideal yağlardan biri olan Papatya, akneleri temizlerken cildinizin bakımına destek olur. Ürün içinde bulunan Papatya çiçekleri cilde masaj etkisi ile derinlemesine temizlik sağlar.

Tüm cilt tipleri için uygundur.
Önerilen kullanım şekli: Yüz, Vücut bakım/temizliği.

Yumuşacık temizlik için seçmiş olduğunuz Sabuni Bitkisel Doğal Sabun çeşidi, floş lif ve ponza taşı ile birlikte hazırlanır.

Anneler günü, sevgililer günü, doğum günleri, yılbaşı, evlilik yıldönümü, vb. özel günleriniz için tercih edilen bir üründür.

Size özel etiketleme yapılabilir. Arzu ederseniz, özel etiket içeriğini siparişiniz sonrasında lütfen e-posta ile bildiriniz. 

Örnek etiket metinleri:

"Sayın Zeynep Yurdakul için özel üretilmiştir."
"27.12.2011 - Doğum günün kutlu olsun"
(Metni siz belirleyebilirsiniz...)

Sabuni Bitkisel Doğal Sabunları Genel Ürün Özellikleri:

Tüm Sabuni Bitkisel Doğal Sabunları bitkisel ve aromaterapik özel cilt temizleme ve bakım sabunlarıdır.

Birinci kalite yenilebilir zeytinyağı, doğal kaynak suyu, bitkisel yağ ve bitki özleri içerir. İçerdiği bitkisel yağlar doğal E vitamini açısından zengindir.

Ürünler nemlendirici özelliğini arttırmak amacı ile doğal gliserin olan bal ile desteklenir. İçerdiği yüksek kalite bitkisel yağların besleyici özelliklerini korumak için ısıl işleme tabi tutulmaz. (Aromaterapik yağlar yüksek sıcaklıklarda besleyici özelliklerini yitirirler. Sabuni ürünleri, yağların besleyici özelliklerini koruyarak soğuk proses yöntemi ile üretilir.)

%100 doğaldır. Kaliteli ve doğal içerikle üretilir. (sertleştirici, kıvam arttırıcı, köpük yapıcı, renklendirici, koku, alkol, sentetik gliserin gibi kimyasallar, prina/dip yağlar ve hayvansal yağlar içermez) Rengi ve kokusu doğaldır . Ürünler içerdiği bitki ve bitkisel öz yağların özelliklerine bağlı olarak doğal pastel renklerde ve nötr kokularda  elde edilir.

Geleneksel el yapımıdır. Üretimden ambalaja kadar tüm aşamalar el yapımı ve kendi tasarımlarımızdır. Bitkisel doğal sabunun minimum doğal kuruma süreci 40 gündür. Üretimden, ambalaj sürecine kadar bir sabun tam dokuz ayrı aşamada elden geçirilir. Sabunlarımız her bir aşamada, pozitif enerjimizle elden geçirilmektedir

Cildinizin ve çevrenizin dostudur. Düzenli kullanımda cildinizin temizliği ve bakımının yanı sıra  cildinize ekstra nem ve canlılık sağlar. Ürünlerimiz üretim ve kullanım aşamasında çevre ve doğal su kaynaklarını zararlı atıklarla kirletilmemektedir.

Ürünler su içinde ve direkt güneş ışığında bırakılmamalıdır. Sabun ömrünü uzatmak için tahta sabunluk ile kullanılması tavsiye edilir. Ürünlerimiz İlaç değildir, tedavi maksadı ile kullanılamaz ve önerilemez.


Ürün Yorumları
e-Mağazamız açıldı! ...


 
HAKKIMIZDA
 
ÖDEME BİLDİRİMİ
 
SİPARİŞ TAKİP
 
SIKÇA SORULAN SORULAR
 
İLETİŞİM

Kargo ve KDV>